Transport i spedycja morska

SORENTO to firma z Poznania, zajmująca się organizacją transportu, w tym transportu morskiego. Transport kontenerowy to w wielu przypadkach najskuteczniejszy sposób dostarczenia towarów w różne części świata. Tam, gdzie droga lotnicza oraz lądowa nie sprawdza się, stosowana od wieków spedycja morska jest podstawą przewożenia ładunków. Plusem wykorzystania tego sposobu transportu są niewielkie koszty, lecz trzeba liczyć się z dłuższym czasem realizacji usług.
Oferujemy transport ładunków kontenerowych spedycją morską w profesjonalny oraz dostosowany do potrzeb każdego klienta sposób. Współpracujemy z wieloma fachowcami na innych kontynentach, a także zatrudniamy najlepszych w branży specjalistów. Dzięki temu nasza spedycja morska jest bezproblemowa dla klienta – na każdym etapie współpracy możecie liczyć na pełną punktualność i gotowość naszej ekipy oraz przejrzystość dostarczanych informacji.
Transport morski to jedna ze specjalności SORENTO z Poznania. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i skontaktuj z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby stać się dla Ciebie rzetelnym partnerem, na którym będziesz mógł zawsze polegać.

Jako spedycja morska proponujemy transport :

-transport ładunków cało kontenerowych oraz drobnicowych

-pewną oraz pełna profesjonalną obsługę

-składowanie w magazynach oraz składach celnych

-transport :

Stany Zjednoczone – EU / EU – Stany Zjednoczone

EU – Chiny / Chiny – EU